Rolety Mag

Rolety VEGA

mag Rolety serii VEGA cechuje wysoka elegancja i estetyka. Układ mechaniczny rolety ukryty jest w aluminiowej kasecie, cofniętej do otworu szybowego okna. Roleta wyposażona jest standardowo w prowadnice licujące z profilem okna. Roleta posiada mechanizm samohamujący, dzięki czemu jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Kompaktowe rozmiary kasety rolety VEGA pozwalają na szerokie otwieranie okien znajdujących się w wąskich wnękach. Wzmocniona rura nawojowa pozwala na zastosowanie materiałów o szerokości nawet do 240 cm!

Rolety BAMAR

mag Rolety BAMAR stanowią dobrą propozycję szczególnie do okien plastikowych. Mechanizm rolety schowany jest pod aluminiową obudową. Mocowane są do okna "bezinwazyjnie", za pomocą taśmy samoprzylepnej o podwyższonych parametrach.
Prowadnice odsunięte są od szyby, dzięki czemu nie zmniejszają światła otworu okiennego.
Dodatkowe wzposażenie stanowią prowadnice rolety. Pozwalają one na utrzymanie materiału przy skrzydle okiennym podczas uchylenia okna oraz eliminują prześwity pomiędzy krawędzią rolety a oknem.

Rolety MINI

mag Rolety MINI to najmniejsze z rolet dostępnych w naszej ofercie. Materiał nawinięty jest na wałek o średnicy 19mm, mocowany klipsami nasadzanymi na profil okienny.
Opcjonalnym elementem jest system żyłek (fix) przytrzymującą roletę równolegle do uchylonego skrzydła okna.
Roleta Mini jest rozwiązaniem bardzo ekonomicznym i poręcznym. Montaż rolety można z łatwością wykonać samodzielnie. Dzięki nasadzanym uchwytom roletę można zdejmować, np. do mycia okien.

Rolety PLUS

mag Rolety PLUS mogą być mocowane do ściany, do sufitu lub skrzydła okiennego (za pomocą dodatkowych uchwytów). Uchwyty mocujące jak i wykończenia (łańcuszek i belka obciążnika) może być wykonana w kolorze nawiązującym do kolorystyki materiału.
Jedną roletą w systemie PLUS można zaciemnić całe okno lub zakryć otwór okienny.

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie doskonale komponują się w domowych wnętrzach. Dzięki możliwości zastosowania tkanin o różnej grubości i fakturze doskonale harmonizują z wnętrzem i nadają im ciepły i nowoczesny charakter.
Cechą charakterytyczną rolet rzymskich jest duża funkcjonalność - dzięki sterowaniu łańcuszkiem można płynnie zmieniać ilość światła wpadającego do pomieszczenia. Zastosowanie ażurowych tkanin powoduje oświetlenie pomieszczenia miękkim światłem, tworzącym klimat ciepła i przytulności.
Rolety rzymskie są nowoczesnym produktem, tworzącym "dobry klimat" w domowych wnętrzach. Nadają się również do hoteli i restauracji.