Rolety Krispol

W zależności od rozwiązań architektonicznych, Klient KRISPOL ma możliwość wybrania typu rolet, który najlepiej dopasuje do wyglądu budynku. Szeroki asortyment pozwala na dobranie rolet na etapie projektowania, a także do gotowych otworów okiennych, jak również do zamontowanych okien.
  • produkowane są z materiałów najwyższej jakości: aluminium i PVC

  • charakteryzują się bezawaryjną i stabilna pracą

  • są komfortowe w obsłudze dzięki ergonomicznym systemom sterowania

  • można je dodatkowo wyposażyć w moskitierę, która dodatkowo zwiększa komfort użytkowania domu, mieszkania, biura

  • chronią przed nadmiernym nasłonecznianiem się pomieszczeń latem i utratą ciepła zimą, stanowią ochronę intymności domowników

  • oferowane są w szerokiej gamie wykończeń i kolorów

Rolety Elewacyjne

krispolRolety elewacyjne to rolety w systemie obudowy aluminiowej. Polecane są do renowacji budynków. Ich skrzynka i prowadnice montowane są na murze lub we wnęce okiennej (bez zabudowy), a więc bez konieczności wymiany okien.

Pancerze rolet oraz skrzynki wykonane są z wysokiej jakości aluminium. Wypełnienie pancerza stanowi warstwa bezfreonowej pianki poliuretanowej, zapewniająca dobrą izolację termiczną i akustyczną. Współczynnik przenikania ciepła wynosi U=4,1 W/(m²K).

Rolety nakładane na okno

krispolRolety zewnętrzne nakładane na okno (rolety w systemie obudowy PVC) montowane są we wnęce razem z oknem (w czterech wariantach zabudowy). To system uniwersalny, polecany zarówno do nowego, jak i starego budownictwa.

Pancerze rolet wykonane są z wysokiej jakości profili aluminiowych, a obudowy z PVC.
Wypełnienie pancerza stanowi warstwa bezfreonowej pianki poliuretanowej, zapewniająca dobrą izolację termiczną. Współczynnik przenikania ciepła wynosi U=4,1 W/(m2K).

Rolety do zabudowy

Rolety zewnętrzne do zabudowy - w systemie obudowy aluminiowej. W przypadku rolet do zabudowy skrzynka montowana jest w nadprożu, a prowadnice we wnęce okiennej, dlatego też ten typ rolet polecany jest do nowo budowanych obiektów.

Pancerze rolet oraz skrzynki wykonane są z wysokiej jakości aluminium. Wypełnienie pancerza stanowi warstwa bezfreonowej pianki poliuretanowej, zapewniająca dobrą izolację termiczną. Współczynnik przenikania ciepła wynosi U=4,1 W/(m2K).