Markizy Mag

mag

Markizy MAG służą do osłaniania dużych powierzchni poziomych, takich jak tarasy, balkony lub ogródki.

mag

Dzięki zastosowaniu markizy wykorzystasz w pełni urok letniego dnia spędzonego wraz z bliskimi na tarasie. Duże markizy stosowane są także w restauracjach oraz barach, dzięki czemu umożliwiają korzystanie z ogródków restautracyjnych także przy niekorzystnej pogodzie lub ostrym słońcu.

mag

Dobór odpowiedniej markizy ułatwią nasi specjaliści, pomagając zarówno dobrać odpowiedni system techniczny jak również dopasować tkaninę do charakteru estetycznego budynku.

mag

Rozkoszuj się ciepłymi letnimi dniami dzięki naszym markizom. Produkt ten stanowi znakomitą ochronę przed słońcem dla dużych powierzchni poziomych takich jak tarasy, ogródki piwne czy balkony. Komfort optyczny i termiczny

Markizy mają za zadanie ochronę przed intensywnym promieniowaniem słonecznym. Jest to idealne rozwiązanie dla osób które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu a jednocześnie chcą ochronić siebie i swoich bliskich przed nadmiernym natężeniem światła i wysoką temperaturą.

Markizy tarasowe to znakomita funkcjonalność ale i również estetyczny i atrakcyjny wygląd. Ogromna gama kolorystyczna materiałów pozwoli Państwu wybrać coś dla siebie. Markizy wykonywane są pod wymiar wybrany przez klienta a ich wyposażenie dodatkowe oraz różnorodne systemy sterowań pozwalają na dopasowanie się do Państwa wymagań.

Przykładamy ogromną wagę do niezawodności, dlatego komponenty z jakich wykonywane są nasze markizy to produkty najwyższej jakości. Komfort i bezpieczeństwo użytkowania zapewnia dwuletni okres gwarancyjny.

mag