Drzwi Oknoplast

Drzwi z wypełnieniami Adeco

Drzwi z wypełnieniami Adeco, które mogą być wykonane z PVC lub niezwykle trwałego aluminium, stanowią wyjątkowo reprezentacyjny element fasady domu. Tworzone są na drodze ręcznego wykonawstwa, ich stylowe aplikacje, ornamenty i szkło ozdobne nadają drzwiom z wypełnieniami Adeco szlachetny wygląd i finalny kształt. Swoją funkcjonalność i trwałość zawdzięczają najwyższej technologii produkcji.

Drzwi z wypełnieniami Adeco Drzwi z wypełnieniami Adeco Drzwi z wypełnieniami Adeco Drzwi z wypełnieniami Adeco Drzwi z wypełnieniami Adeco Drzwi z wypełnieniami Adeco Drzwi z wypełnieniami Adeco Drzwi z wypełnieniami Adeco Drzwi z wypełnieniami Adeco Drzwi z wypełnieniami Adeco Drzwi z wypełnieniami Adeco Drzwi z wypełnieniami Adeco Drzwi z wypełnieniami Adeco Drzwi z wypełnieniami Adeco

Drzwi z wypełnieniami Artdor

Zrównoważona estetyka wzornictwa utrzymana w klasycznym stylu. Wysoka technologia wykonania pozwoli użytkownikom drzwi Artdor cieszyć się ich długoletnim i bezawaryjnym funkcjonowaniem. Prosta forma drzwi PVC i aluminium z wypełnieniami Artdor pozostaje w harmonii z architekturą każdego domu, tworząc do niego reprezentacyjne wejście. Dodatkowo komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo może zapewnić zastosowanie wkładki aluminiowej oraz specjalnego oszklenia.

Drzwi z wypełnieniami Artdor Drzwi z wypełnieniami Artdor Drzwi z wypełnieniami Artdor Drzwi z wypełnieniami Artdor Drzwi z wypełnieniami Artdor Drzwi z wypełnieniami Artdor Drzwi z wypełnieniami Artdor Drzwi z wypełnieniami Artdor Drzwi z wypełnieniami Artdor Drzwi z wypełnieniami Artdor

Drzwi tarasowe PSK i HST

Drzwi podnoszono-przesuwne HST i uchylno–przesuwne PSK to idealne rozwiązanie optymalnego wykorzystania powierzchni w obrębie wyjść tarasowych lub ogrodowych. Zastosowanie specjalnych rozwiązań umożliwia wykonanie konstrukcji o bardzo dużych przeszkleniach (największa szerokość drzwi HST to 5 metrów, a drzwi PSK 4 metry). Specjalne okucia sprawiają, że przesuwanie ogromnych skrzydeł wymaga użycia tylko niewielkiej siły. Funkcjonalność konstrukcji pozwala na likwidację wszelkich ograniczeń i oszczędność miejsca, a dzięki dużej powierzchni szyb wnętrze jest przepełnione światłem i nabiera niepowtarzalnego charakteru.

Drzwi tarasowe PSK i HST Drzwi tarasowe PSK i HST Drzwi tarasowe PSK i HST Drzwi tarasowe PSK i HST

Drzwi OKNOPLAST – NOWOŚĆ NA RYNKU DRZWI

Oferta OKNOPLAST-Kraków została w ostatnim czasie poszerzona o autorskie wypełnienia drzwiowe własnej produkcji. Pięć modeli, nawiązujących w swoich nazwach do jednych z najpiękniejszych miast w Polsce, cechuje zrównoważona estetyka utrzymana w klasycznym stylu. Wypełnienia OKNOPLAST zostały stworzone poprzez podział skrzydła z użyciem paneli z PVC oraz szyb zespolonych przy zachowaniu symetrycznych proporcji wpadającego do pomieszczenia światła. Uzyskany w ten sposób wizualny efekt jest niewątpliwie wyróżnikiem drzwi z wypełnieniami OKNOPLAST. Drzwi dostępne są w takich samych odcieniach oklein drewnopodobnych, jakie OKNOPLAST-Kraków stosuje w przypadku okien, co zdecydowanie ułatwia Klientowi wybór kolorystyki stolarki otworowej do domu.
W standardzie paneli OKNOPLAST zastosowano szybę Thermoline U=1,0, charakteryzującą się bardzo dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi. Ponadto na ich wyposażenie składają się takie elementy jak regulowane zawiasy, próg z przekładką termiczną czy też uznawana przez towarzystwa ubezpieczeniowe 3-punktowa zasuwnica automatyczna, niezbędna dla zachowania bezpieczeństwa w domu.

Drzwi Oknoplast Drzwi Oknoplast Drzwi Oknoplast Drzwi Oknoplast Drzwi Oknoplast