O firmie

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Oknoplast - Kraków, producenta markowych okien i drzwi z wieloletnim doświadczeniem. Na terenie Sląska i Zagłębia działamy od 1994r. W tym czasie udało nam się już zdobyć uznanie klientów, którzy zdecydowali się na zakup naszych okien , bram , drzwi i rolet. Posiadamy dwa biura handlowe, które mieszczą sie w Będzinie i w Czeladzi.

Przez wiele lat na rynku wyrobiliśmy sobie opinie wśród klientów jako firma godna zaufania i polecenia. Potwierdzone to zostało za sprawą prestiżowych nagród i certyfikatów. Dla nas uznanie i zadowolenie klientów jest największą nagrodą.

Jeżeli uznacie Państwo, że nasza oferta może być w jakiś sposób interesująca, będzie nam miło się z Państwem spotkać i szerzej o niej opowiedzieć.

Dane kontaktowe naszej firmy znajdą Państwo w zakładce kontakt.

Poniżej znajdą Państwo informacje prasowe a także certyfikaty firmy Oknoplast

Informacje prasowe Informacje prasowe Informacje prasowe Informacje prasowe Informacje prasowe Informacje prasowe Informacje prasowe Informacje prasowe Informacje prasowe Informacje prasowe Informacje prasowe Informacje prasowe Informacje prasowe Informacje prasowe Informacje prasowe Informacje prasowe Informacje prasowe Informacje prasowe Informacje prasowe Informacje prasowe